top of page
про нас.jpg
Про Нас
Navien-Office-768x324-1.jpg
Navien в Україні

Navien працює в Україні з 2014 року і з тих пір став визнаним виробником котлів на ринку України.

Компанія Kyung Dong NAVIEN поставляє на український ринок під маркою NAVIEN настінні газові  та електричні котли, адаптовані до українських умов експлуатації. Котли NAVIEN без проблем працюють в наших умовах. Їм не страшні низький тиск газу і води, вони без зусиль справляються з перепадами напруги в мережі. Роботу котлів NAVIEN характеризують висока продуктивність по ГВП, економічна витрата газу і тривалий термін експлуатації.

Філософія компанії та виробництво

Компанія Navien розробляє та виробляє надійні та прості в використанні продукти вже понад 40 років, що робить Navien четвертим за величиною світовим виробником котлів. Ми прагнемо розробляти високоефективне опалювальне обладнання, починаючи з найновіших технологій використання газу, закінчуючи мікро-ТЕЦ і сонячними батареями. Котли Navien виробляються на нашому сучасному заводі в Сеотані, Південна Корея. Це найбільший у світі завод з виробництва котлів із річною потужністю 2 мільйони одиниць. Ми використовуємо найновіші дослідження та розробки разом із високотехнологічними методами виробництва, щоб розробити котли неперевершеної якості, неперевершеної продуктивності та надзвичайної надійності протягом усього терміну служби.

Перш ніж покинути наш завод, кожен котел проходить ретельну двоетапну процедуру випробування. Це включає спеціалізований роботизований процес, який виконує 55 перевірок якості на секунду. Крім того, кожен агрегат проходить повний робочий тест працівником, який виконує ще 250 перевірок якості, гарантуючи, що всі котли Navien відповідають найвищим стандартам.

Наша корпоративна філософія є суттю та ядром нашого бренду. Це стосується всіх рівнів нашого бізнесу, від наших продуктів і послуг до взаємодії з клієнтами, суспільного внеску та екологічних ініціатив. На основі нашої корпоративної філософії ми передбачаємо та розробляємо технології та послуги, які потрібні нашому суспільству, випереджаючи наших конкурентів.

Подумайте про життя та навколишнє середовище

KD Navien, світовий лідер у сфері зелених технологій, експортує продукцію систем опалення, вентиляції та кондиціонування у понад 30 країн світу з 1978 року.
Лідер ринку котлів і водонагрівачів у Південній Кореї.
Лідер ринку конденсаційних  газових водонагрівачів у Північній Америці.

Navien-new-map-no-header-45.png
bottom of page