top of page
кухня.jpg
Атмосферні Газові Котли 
atmo.jpg

Компанія «Kyung Dong NAVIEN» представляє під маркою «NAVIEN» двоконтурний настінний газовий котел з відкритою камерою згоряння, адаптований до українських умов експлуатації та має вдале співвідношення «ціна - якість». Котли NAVIEN без проблем працюють у наших умовах. Їм не страшні низький тиск газу і води, вони легко справляються з перепадами напруги в мережі. Роботу котлів NAVIEN характеризують тривалий термін експлуатації та економічну витрату газу. Котли NAVIEN відповідають усім нормам та стандартам, прийнятим на території України, та мають відповідні сертифікати.

Система захисту від замерзання.

При падінні температури в приміщенні в котлі автоматично спрацьовує систему захисту від замерзання. Якщо температура опалювальної води опускається нижче 10°С, автоматично запускається циркуляційний насос, забезпечуючи постійну циркуляцію теплоносія у системі опалення. При падінні температури опалювальної води нижче 6°С автоматично вмикається пальник і прогріває теплоносій до 21°С.

Безпечна та бездоганна робота котла при частих коливаннях напруги в електромережі.

Чіп SMPS (Switched-Mode Power Supply) на мікропроцесорі захищає котел від перепадів напруги електромережі в межах ±30% від 230В. Котел при цьому працює без збоїв та зупинок, завдяки чому продовжується термін його експлуатації та запобігають поломкам, пов'язаним з нестабільною напругою.

Можливість користуватися гарячою водою при низькому тиску води в системі водопроводу.

Котел стабільно працює при падінні вхідного тиску води до 0,1 бар, завдяки чому його можна використовувати в житлових приміщеннях зі слабким напором води в системі водопроводу, а також при частих перепадах тиску в системі водопостачання.

Можливість користуватися опаленням та гарячою водою за низького вхідного тиску газу в системі газопроводу.

Котел стабільно та безпечно функціонує при тиску газу 4 мбари (40 мм водяного стовпа).

Виняткова технологія обігріву – постійна адаптація до умов приміщення.

Виносний пульт керування котлом із вбудованим датчиком температури дозволяє не тільки економно витрачати газ і скорочувати витрати на опалення, але й постійно автоматично підтримує задану комфортну температуру в приміщенні, що опалюється.

atmo.jpg

Сертифікат відповідності

Гарантійний паспорт

Інструкція з використання

Прайс на обладнення

bottom of page